3 Gru

Targi BUDMA 2020. Doby widok na budownictwo.

Już na początku lutego, w Poznaniu, ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć najnowsze, innowacyjne rozwiązania dla branży stolarki budowlanej. Targi BUDMA, bo o nich mowa, jak co roku zapewnią mnóstwo atrakcji dla fachowców, handlowców, architektów oraz inwestorów. Nie zabraknie premier, ciekawostek i pokazów, a także kolejnej – odnowionej – odsłony MONTERIADY!

Producenci okien, drzwi, bram, ogrodzeń, automatyki,  osłon, okuć i akcesoriów przywiozą do stolicy Wielkopolski swoje najnowsze rozwiązania. Tutaj nie tylko zobaczymy tę najbardziej aktualną, pełną ofertę wystawców targów, ale przede wszystkim będziemy mieli okazję poznać prawidłowe techniki użytkowania i montażu prezentowanych produktów.

Dobry widok na budownictwo!

Branża stolarki budowlanej zaprezentowana zostanie aż w dwóch pawilonach (paw. 5 oraz 3A). Na potężnej przestrzeni, zaprezentują się znane i od wielu lat biorące udział w targach marki, ale także te debiutujące lub powracające po kilkuletniej przerwie. I tak podczas BUDMY, po raz pierwszy w jej historii, zobaczymy kompleksową ofertę firmy Hensfort. Warto będzie zwrócić uwagę na m.in. ofertę firmy Eko-Okna, Doorsy, Team-Plast, Bamar-Pol, Komsta czy też ProfilDoors. Należy także podkreślić obecność tak uznanych marek jak Drutex, DRE, Porta, Pol-Skone czy Balex Metal. Z kolei marka Hörmann zaprezentuje swoją najnowszą ofertę na największym w historii stoisku, jakie do tej pory mieli podczas targów BUDMA. Jak zapowiada prezes zarządu firmy Hörmann Polska, Krzysztof Horała, podczas targów zobaczymy całe mnóstwo najnowszych produktów w ofercie firmy. To oczywiście tylko wybrani przedstawiciele dekarskiej branży. W „stolarkowych” pawilonach podczas BUDMY zobaczymy ekspozycję blisko dwustu firm! Zarezerwujcie sporo czasu…

Dobry montaż to podstawa!

Tradycyjnie już, podczas targów BUDMA, będziemy mieli okazję poznać te najbardziej prawidłowe techniki montażu stolarki budowlanej. Wszystko dzięki kolejnej już odsłonie, popularnej podczas targów BUDMA, strefie MONTERIADY! Piąta, jubileuszowa edycja MONTERIADY, zapowiada wiele nowych i ciekawych pokazów na żywo. Na stoisku akcji pojawi się m.in. strefa budowy domu na żywo, a w wyznaczonej części biznesowej przewidziane są różne merytoryczne atrakcje. Już wkrótce przedstawimy szczegółowy program, a także zaprezentujemy partnerów MONTERIADY.

Co słychać w budownictwie?

Nie tylko stolarką budowlaną BUDMA stoi, choć to naturalnie najważniejszy i obowiązkowy punkt wizyty w Poznaniu. Nie wypada jednak nie wspomnieć o pozostałej części ogromnej i wielowątkowej ekspozycji branży budowlanej.  To tutaj zobaczymy setki najnowszych produktów, narzędzi, rozwiązań i technologii, niemal z każdej gałęzi budowlanki, które zaprezentuje blisko 1000 wystawców z kilkudziesięciu krajów z całego świata. O najnowszych przepisach, trendach i kierunkach rozwoju budownictwa dowiemy się dzięki blisko stu dedykowanym, tematycznym konferencjom i prelekcjom. Szczególnie warto wspomnieć o Forum Gospodarczym Budownictwa Build 4 Future, w którym udział wezmą najważniejsi przedstawiciele sektora, stowarzyszeń i administracji państwowej. Z kolei dla zainteresowanych tematyką architektury przygotowane jest Forum Designu i Architektury D&A, gdzie spotkamy się ze światowej sławy architektami, a także przedstawicielami biur i pracowni architektonicznych.

Koniecznie zapiszcie w kalendarzach 4-7 lutego 2020. Wtedy trzeba obrać kierunek na Poznań i wziąć udział targach BUDMA – obowiązkowy punkt spotkań dla każdego montera!